Aksident në Lezhë, e reja humb kontrollin e mjetit dhe përfundon mes dyshekëve

Një aksident është regjistruar pasditen e sotme  në lagjen “Shtraus” në dalje të Lezhës.

Një automjet tip Golf, me drejtues enjë vajzë,  ka dalë nga rruga dhe është përplasur në një ambient biznesi me dyshekë.

Nga ngjarja, nuk raportohet për të lënduar.

 

Policia ndodhet ne vendngjarje dhe po kryen verifikimet e nevojshme, për të përcaktuar shkakun e aksidentit.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme