Aksident trafiku në magjistralen Prizren – Gjakovë

Një aksident trafiku ka ndodhur në magjistralen Prizren – Gjakovë, në mes një veture dhe një traktori.

Aksidenti ka ndodhur si pasojë e kushteve të dobëta dhe ngricave në rrugë, ku në momentin e përplasjes asnjëra nga dy mjetet nuk kanë mundur të frenojnë.

Në këtë aksident nuk ka pasur të lënduar në njerëz por vetëm me dëme materiale. /Indeksonline/

 

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme