Aksidentohet emigranti shqiptar në Itali (Foto)

Një aksidenti ndodhi në Kuneo, Itali, por fatmirësisht pa viktima. Protagonist ishte një emigrant shqiptar, makina e të cilit u përmbys në rrugë.

Sipas mediave italiane shqiptari ishte i vetem ne makine dhe gjate drejtimit humbi kontrollin. Makina e shqiptarit rezident në Barge u përmbys në mes të rrugës.

Shqiptari i aksidentuar është transportuar për në spitalin rajonal dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme