Ali Ahmeti, Aleanca dhe VMRO nuk votuan për përmbylljen e seancës konstituive

Për shkak të mungeses së deputetëve të Aleancës për Shqiptarët dhe VMRO-së dështon vazhdimi i seances konstituive. Gjithashtu në mbledhjen konstituive mungo edhe lideri i BDI-së, Ali Ahmeti.

BDI, Aleanca dhe VMRO në këtë menyrë sabotjnë vazhdimin e seancës. Kjo është mënyra e funksionimit të shumicës parlamentare, gjë që në fillim nuk premton./Almakos

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme