‘Ali Ahmeti do ta marrë Bilall Kasamin me Besën në koalicion parazgjedhor’

Gazetari i njohur, Goran Momiroski mbrëmë ka hedhur një hipotezë interesante në emisionin tij “Shto ne e Jasno”, duke thënë se Ali Ahmeti me BDI-në do të marrë në koalicioni parazgjedhor BESËN e Bilall Kasamit dhe Hazbi Likën. Këto dyshime janë shfaqur edhe më herët në opinion, mirëpo nuk janë artitikuluar publikisht deri më tani.

Këtë Momiroski e ka thënë teksa mysafirë e ka patur kreun e Aleanës për Shqiptarët, Ziadin Sela.

Ndërsa, deri në këto momente ky pohim nuk është mohuar nga asnjë palë politike.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme