Ali Ahmeti shkel në Kumanovë

Lideri i Bashkimit Demokratik për Integrim (BDI) Ali Ahmeti sot edhe zyrtarisht e ka nisur fushatën e partisë së tij nga Kumanova. Ai sot merrë pjesë në homazhet e dëshmorit Bajrush Xhemailit-Miratoca në Kumanovë ku më pas do të merrë pjesë në një promovim libiri, njofton Tetovasot.

Ndryshe BDI-ja sot ka pasur takim me Shtabin qendror zgjedhor, kryetarët e degëve, kryesinë qendrore si dhe kryetarët e shtabeve komunale ku janë diskutuar për zgjedhjet e 11 dhejtorit ku theks të veçant i dhanë votës së diasporës.

ahmeti2aaa aa1

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme