Amazon.com aty ku 81 artikuj shiten në sekondë (Video/Foto)

E martë, 15 Nentor 2016  –  Sakte.net  /

Janë publikuar pamje nga depoja e madhe e kompanisë “Amazon”, ku shihen qindra punëtorë duke punuar fort gjersa përgatiten për periudhën e Krishtlindjeve.

 

Mbi 1.000 anëtarë të stafit të depos gjigante mund të shihen duke garuar për t’i përmbushur porositë me kohë në njëren nga ditët më të dendura të pazarit këtë vit, transmeton Express.

Artikuj nga mallra elektronike deri tek lojërat e fëmijëve dhe rrobave shtrihen në raftet e gjata brenda depos gjigante në Peterborough, Cambs, Angli./Express/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme