Ambasadori Delawie reagon për Dosjen e Shefave

Ambasadori amerikan Greg Delawie ka reaguar pas botimit të përgjimeve “Dosja e Shefave” në gazetën Insajderi.

Sipas tij, palët e përfshira në këto përgjime duhet ta bëjnë një analizë të plotë dhe transparente dhe se askush nuk duhet të jetë mbi ligjin.
“Po e përcjellë çështjen e Pronto II. I inkurajoj palët e përfshira që të vazhdojnë me një analizë të plotë dhe transparente. Askush nuk duhet të jetë mbi ligjin”.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme