Ambasadori O’Connell:Cila është Kosova e vërtetë?

Ambasadori i Mbretëris së Bashkuar Ruair O’Connell nëpërmjet rrjetit social facebook ka ironizuar me veprimet e fundit të ndodhura në Kosovë siq janë përgjimet telefonike nga Pronto II,Nepotizmi por edhe veprimet e opozitës në kuvend veqmas nga deputetët e Levizjes VETVENDOSJE.

Më tejë ambasadoi ka thënë se Majlinda dhe Dua LIPA janë shembulli më i mirë të cilin edhe unë do ta kisha preferuar.

Postimi i plote i ambasadorit O’Connell:

Cila është Kosova e vërtetë?
Sukseset e Majlindës e të Duas? Apo nepotizmi, gazi lotsjellës dhe dhuna?
Unë e di cilën e preferoj./Sakte.net

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme