Apostolova fton liderët në takim, së shpejti seanca për ratifikimin e demarkacionit

Shefja e Zyrës së Bashkimit Evropian, Nataliya Apostolova ka ftuar në takim liderët e të gjitha partive politike në Kosovë.

Burimet e Indeksonline kanë thënë se ky takim do të mbahet prej orës 14:30 dhe do të diskutohet për marrëveshjen e re të demarkacionit.

Po ashtu burimet e Indeksonline kanë thënë se seanca e Kuvendit për ratifikimin e marrëveshjes së demarkacionit do të mbahet shumë shpejtë.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme