Apple Watch 3 vjen këtë vit

Ora  e re e Apple, Watch 3 do të vijë në vjeshtë të vitit 2017

Sipas një raporti të publikuar nga Digitimes, ora  e mençur e Apple Watch 3 do të vijë  në këtë vit.

Digitimes për Quanta ka bërë të ditur se Apple këtë vjeshtë do ta sjellë do të bëjë brezin e tretë të orës së re.

Modeli i ri i orës do të ketë disa përmirësime të performancës dhe pritet të përmbajë karakteristika të reja.

Ndryshe, Apple pati lëshuar brezin e dytë, Apple Watch 2 në shtator të vitit të kaluar.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme