Arbana Xharra godet Zaev’in, i more votat e shqiptarëve dhe i harrove

Kryeredaktorja e gazetës “Zeri”, Arbana Xharra iu drejtua Zoran Zaevit me akuza, duke thënë se ai i mori votat e shqiptarëve, por tash i ka harruar

“Zaevi i mori qato vota të shqiptarëve, e zani s’po i ndihet”, ka thënë Xharra, duke shtuat se ai më shumë ka investuar në nënvizimin e identitetit religjioz se sa në atë kombëtar të shqiptarëve.

“Ka marrë vota pothuajse sa BDI e nuk po guxon me e premtu dygjuhësinë. Me Gruevskin e dimë qysh është puna. Ai i ka në konsideratë interesat e maqedonaseve. Po ky? Ky që i mashtroi shqiptaret? Çfarë presim prej tij nëse do të bëhej Kryeministër!”, ka thënë Xharra.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme