Arbana Xharra kandidate e PDK – së për komunën e Gjakovës?

Me aderimin e gazetares Arbana Xharra në PDK, veprim ky që ka ngjallur reagime të shumta në opinion. Burime të portalit Sakte.net brenda këtij subjekti politik kanë bërë të ditur se gazetarja me origjinë gjakovare është një prej kandidateve potenciale të këtij subjekti politik në garën për të fituar komunën e Gjakovës. Deri më tani, nga radhët e PDK’së si kandidat potencial është përmendur Hajdar Beqa.
Jo shumë kohë më parë, opinioni ishte dëshmitar i një përplasje të ashpër midis Kusari – Lilës dhe Arbana Xharrës./Sakte.net

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme