Arbana Xharra para dhe pas operacioneve plastike (FOTO)

Gazetarja Arbana Xharra ashtu si   shumë fytyra publikë i’u është nënshtruar operacioneve plastike, shkruan arbresh.info

Ajo ka  operuar hundën, këtë mund ta vëreni në disa foto të publikuara më herët dhe ato të publikuara ditëve të fundit nërrjetin social Instagram.

Arbana ditë më parë është inkuadruar edhe në politik ajo si njëra ndër kritikueset më të mëdha u bë pjesë e Partisë Demokratike të Kosovës (PDK) ku për gjatë disa viteve e kishte quajtur këtë parti si parti e krimit dhe korrupsionit në Kosovë.

 

 

rtgr 123 4 5 6 555555511111111

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme