Ardi e Fisi muk ndalen, publikojnë “Dosjen Suxhuku III” (Audio)

Aktorët Ard Islami dhe Fisnik Ademi kanë vazhduar talljen me personat e përfshirë në skandalin e përgjimeve të publikuar së fundmi, shkruan Click Channel.

Pas dy përgjimeve të para që aktorët i kanë quajtur “Dosja Suxhuku I dhe II”, tani vjen edhe pjesa e tretë.

Momenti më qesharak i kësaj audio është kur aktorët përmendin emrat e tyre të vërtetë dhe thonë se këta njerëz nuk “vynë sen” sepse “nuk dihen kah jonë, her me ata her me kta”./Click Channel

Për më shumë dëgjojeni audion e mëposhtme:

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme