Argëtim

Dikur një vajzë e lezetshme dhe topolake, ndërsa sot Miss/ Historia e 21-vjeçares që humbi 25 kilogram

Dikur një vajzë e lezetshme dhe topolake, ndërsa sot një Miss. Kjo është historia e 21-vjeçares Yana Ivanova, nga Polonia, e cila arriti që të humbiste 25 kilogramë për të realizuar ëndrrën e fëmijërisë. Pesha e tepërt trupore e pengonte vajzën që të ishte pjesë e Miss-it, e për këtë arsye ajo nisi një dietë

Trejsi Sejdini zbulon thuajse tërësisht gjoksin në rrobat e ngushta

Trejsi Sejdini ka publikuar disa imazhe në llogarinë e instagramit.   Ish-Miss Shqipria, Trejsi Sejdini, është ndër emrat më të komentuar në botën e showbizit, shkruan lajmi.net. Ajo është mjaft aktive në llogarinë e Instagramit, ku ndan momente të ndryshme nga jeta e saj me ndjekësit. Së fundmi Trejsi publikoi disa imazhe nga nata e

Biznesmeni nuk po mund t’i rezistojë kësaj pamje të Fjollës, ky është reagimi i tij

Këngëtarja Fjolla Morina duket se është duke jetuar ditët më të mira të jetës së saj. Së fundmi, ajo nuk po heziton që të publikojë foto dhe video me të dashurin e saj. Sot ajo ka publikuar një foto ku shfaqet në krahët e të dashurit të saj të ri. Kaq të dashuruar po duken

Ndodh edhe kjo, Ledri Vula dhe Sara Hoxha pyesin fansat për vendosjen e emrit të vajzës!

Sara Hoxha dhe Ledri Vula shumë shpejt do të bëhen prindër. Çifti vetëm dy muaj më parë konfirmuan se do të bëhen prindër për herë të parë. Blogerja shqiptare do të sjell në jetë një vajzë.   Tani, çifti po kërkojnë nga ndjekësit në rrjete sociale t’u tregojnë disa emra që nuk i kanë dëgjuar

Publikohet fotosesioni ‘përrallor’ i Gentës dhe të dashurit të saj

Genta Ismaili është ndër këngëtaret më të dashura për publikun. Përveç muzikës, Genta është shumë e përfolur sidomos për jetën private. Gentën e gjejmë shumë aktive me postime në rrjete sociale. Sonte ata kanë publikuar pamje të reja me njëri-tjetrin.

Tuna sonte ‘ndezi’ Instagramin, me fustanin e kuq vë në pah asetet (FOTO)

Këngëtarja, ka kohë që nuk ka publikuar fotografi ku ka treguar linjat trupore. Sonte, Tuna ka marrë vëmendjen me fustanin e kuq. Artistja kosovare, ka ndarë me ndjekësit dy foto me të cilat ekspozoi gjoksin dhe në të çarën e fustanin vuri në pah njërën këmbë. Tuna ka bërë publike dhe lokacionin, nga Chicago ka

Gjyqtarja shqiptare e futbollit provokon me foto të nxehta nga plazhi

Me fillimin e gushtit kanë filluar pushimet për një pjesë të mirë të njerëzve, të cilët presin të ekspozojnë trupin në diellin përvëlues e të freskohen në ujërat e freskëta të plazheve më të bukura. Pas një sezoni të vështirë nga çdo aspekt, si futbollistët dhe gjyqtarët kanë filluar pushimet. Ajo që ka tërhequr shumë

Anxhelina gati sa nuk e zbuloi pjesën intime në foton e fundit(FOTO)

Anxhelina ka provokuar rëndë. Këngëtarja e njohur shqiptare, Anxhelina Hadërgjonaj, gjatë ditës së sotme ka qenë aktive në Intagram me publikimin e njëpasnjëshëm të fotografive, shkruan lajmi.net. Fillimisht ngau me ndjekësit një imazh nga plazhi e më pas edhe dy të tjera. Në secilën fotografi, Anxhelina dukej më seksi se në tjetrën, mirëpo një detaj

Anita Haradinaj thotë se dashuria e Ramushit se lë me prek n’tokë, publikon një foto romantike(FOTO)

Ish- kryeministri i vendit jo rrallë herë ka treguar se është romantik. Është bashkëshortja e tij, Anita Haradinaj ajo e cila së fundi ka publikuar një fotografi të përbashkët, shkruan IndeksOnline. Është Haradinaj ai i cili duket se e mban në duar atë, me plotë dashuri. “Dashnia edhe nuk t’len me prek n’toke”, ka shkruar

Kejvina futet me fustan në pishinë, i theksohet format seksi trupore

Kejvina Kthella ka provokuar duke u futur me fustan në pishinë. Modelja e njohur shqiptare, Kejvina Kthella, këto ditë ka qenë tejet aktive në llogarinë e saj në Instagram, shkruan lajmi.net. Pozat në bikini, e ato ku tregon format perfekte në fustane të shkurtër e të ngushtë ishin më të shpeshtat. Kejvina para pak minutash