Arratiset pasi rrahu gruan e tij

Një grua ka marrë trajtim mjekësor pasi është sulmuar fizikisht nga burri i saj pas një mosmarrëveshje.

Rasti ka ndodhur në Prishtinë ndërkaq viktima është dërguar në strehimore, transmeton Koha.net.

Sipas raportit të Policisë, i dyshuari gjendet në arrati dhe rasti është duke u hetuar.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme