Arrestohen dhe lirohen sulmuesit e personit

Në fshatin Kuçicë, Skenderaj dje janë arrestuar dy të dyshuar meshkuj K/Shqiptarë.

Ata, siç njofton Policia e Kosovës në raportin e vet ditor, pas një mosmarrëveshje kanë sulmuar fizikisht një zyrtar të gjeodezisë të KK Skenderaj, transmeton Koha.net.

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe i është ofruar trajtim mjekësor, ndërsa me vendim të prokurorit të dyshuarit pas intervistimit janë liruar në procedurë të rregullt.

© KOHA

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme