Arrestohet 53 vjeçari në Maliq, përndiqte 38 vjeçaren

Një 53 vjeçar është arrestuar në Maliq ditën e sotme pasi përndiqte njën38 vjeçare.


Në pranga është vënë A.A., 53 vjeç, banues në fshatin Vreshtas të Maliqit, pas një denoncimi nga 38 vjeçarja për përndjekje.

Ende nuk dihen raportet mes dy personave dhe arsyeja e përndjekjes.

Njoftimi i policisë:

Komisariati i Policisë Maliq arrestoi në flagrancë shtetasin A. A., 53 vjeç, banues në fshatin Vreshtas, Maliq, pasi dyshohet se ka përndjekur një 38-vjeçare.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme