Arsim Ibrahimi është i arrestuari i tretë për tentim-vrasjen e Azem Vllasit

I arrestuari i tretë për tentim-vrasjen ndaj Azem Vllasit është Arsim Ibrahimi i lindur më 06.07.1979.

Ibrahimi është arrestuar mbrëmë rreth orës 20:00 nga Policia e Kosovës.

Seanca ndaj tre të dyshuarve, Murat Jashari, Avni Llumnica si dhe të arrestuarit të tretë Arsim Ibrahimit, është duke u mbajtur në këto momente në Gjykatën Themelore të Prishtinës.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme