Art në rrugë, vepra pas së cilave do të dashuroheni!

Veprat e rrugëve që ju bëjnë t’i jepni tjetër dimension botës

Kush ka thënë se arti i rrugës nuk është profesion serioz? Këta njerëz që punojnë në këtë profesion e dinë di ta kthejnë një vend të zakonshëm në një dimension tjetër. Ta kthejnë në kryevepër artistike.

Ky lloj i punës nuk mund të rri pa u vërejtur nga të tjerët kudo që janë, transmeton rtv21.tv

Më poshtë gjeni disa shembuj të cilët janë vepra fantastike të artit nga mbarë bota dhe të cilët do t’ju fusin ndërmjet botës reale dhe asaj imagjinare./21Media

http://rtv21.tv/10722-2/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme