As vdekja nuk i ndau! Çifti vdes krah për krah në të njëjtën ditë

Një çift i moshuar vdiqën krah për krah njëri-tjetrit brenda pak orëve në moshën 93-vjeçare
Máire dhe Gerry Ryan jetuan gjithë jetën të dashuruar dhe vdiqën në një shtëpi pleqsh.

Në orët e fundit të jetës ata u panë të shtrirë të dy në shtrat duke shtrënguar duart me njëri-tjetrin, përcjell Albeu.com.

Historia e tyre e dashurisë është krahasuar me filmat e Hollivudit nga punonjësit e azilit.

Máire vdiq në 3.45 të mëngjesit dhe Gerry vdiq në orën 17.20 të së njëjtës ditë.

Çifti jetonte prej 13 vitesh në një azil në Britani.

 

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme