Australi, 4 të vrarë gjatë një udhëtimi në një park

E martë, 25 Tetor 2016  –  Sakte.net

Dy femra dhe dy meshkuj janë vrarë gjatë një udhëtimi në një park në bregun lindor të Australisë.

Parku në Coomera ku dhe ndodhën vrasjet është mbyllur dhe autoritet po hetojnë mbi ngjarjen.  Udhëtimi  Thunder River Rapids të cilin kishin ndërmarrë dhe viktimat i çon turistët në një udhëtim të shkurtër me disa varkatë vogla të cilat udhëtojnë përgjatë një lumi artificial brenda parkut. Viktimat janë raportuar të jenë të moshës 32 dhe 42 femrat ndërsa meshkujt  të moshës 38 dhe 35 vjeç.

Identiteti i tyre ende nuk është zbuluar. /Blitz.al/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme