Autori i një vrasje në Kosovë, ka një mesazh të fuqishëm

E shtune, 19 Nentor 2016 –  Sakte.net  /

Një vrasje e kryer në tregun e Komoranit, më 30 korrik të vitit 1994, solli hasmërinë mes familjes Krasniqi dhe Arllati. Këta te fundit, tash e 22 vjet jetojnë me ankthin e hakmarrjes.

Më së rëndi këtë situatë e përjeton Rasim Arllati, autori i vrasjes se vitit 1994.

Ai, në një rrëfim për emisionin “Udhëve ne RTK”, ka dhënë një mesazh të fuqishëm për të gjithë qytetarët e vendit.

Teksa ka folur për pendimin e tij për atin kriminal, ai ka porositur të gjithë që të mendojnë mirë për veprimet e veta.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme