Babai raporton për zhdukjen e djalit në Prizren

Policia e Kosovës në Prizren është informuar të hënë se është zhdukur një person që nga data 3 maj.

“Më 08.05.2017, një mashkull K/Shqiptar ka raportuar se me datën e cekur (03.05.2017-16:00), djali i tij ka dalë nga shtëpia dhe nuk ka njohuri për vend-ndodhjen e tij”, thuhet në raportin e policisë, raporton Koha.net.

Njësitet përkatëse policore janë duke e hetuar rastin.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme