Basha: Rama të vijë në çadër, por me dorëheqje të firmosur

Kreu i PD-së Lulzim Basha i është përgjigjur ftesës së kryeministrit Edi Rama në lidhje me një takim mes tyre që në çadrën e protestës.

Basha tha se pranon takimin me Ramën në çadër, por me dorëheqje të firmosur.

“Dialog për zgjidhjen përmes qeverisë teknike. Negociatori i PD është në funksion të zgjidhjes dhe ka 36 orë që negociatori i PD pret negociatorin e Ramës. Rama shprehu dëshirën të vijë në çadër, le ti lemë një shteg të hapur. Por Rama të vijë në çadër, por me dorëheqje të firmosur”, është shprehu Basha.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme