Baton Haxhiu komenton prapaskenat e debatit të Edi Ramës me analistët kosovarë

E hënë, 31 Tetor 2016 – Sakte.net

Sot në Info Magazine të Klan Kosovës do të mësojmë prapaskenat e njëri ndër debatet më të përfolur në historinë televizive shqiptare.

Si u organizua ballafaqimi i Ramës me analistët në studion e Zonës së Debatit në Klan Kosova?

A ishte debati i së enjtes, emisioni më i shikuar politik në Kosovën e pasluftës?

Pse ky debat u vlerësua nga shumëkush një kurth kundër analistëve, nën regjinë e autorit të emisionit Baton Haxhiu?

A ishte Rama shumë agresivë në komunikim me opinionin publik apo analistët ishit të papërgatitur për t`u ballafaquar me të?

Si vlerësohet reagimi i kryeministrit shqiptar pas debatit, për portalet dhe gazetarët nëpër Kosovë e Shqipëri?

Ndiqeni rrëfimin ekskluziv të Baton Haxhiut, sot në Info Magazine me fillim në orën 17:30.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme