BDI-ja thyen rregullat zgjedhore, mbush autobusët shtetëror me anëtarë partiak (Foto)

“Plusinfo” njofton se autobusat dykatësh të Ndërmarrjes Publike për Transport në Shkup, janë parë sot me flamura të BDI-së dhe shqiptarë, në rrugët e Shkupit.

Përveç përgjegjësisë që duhet të mbajë partia, gjithashtu përgjegjësi duhet të mbajë edhe ndërmarrja shtetërore e cila ka lejuar që autobusat të blerë me parat e qytetarëve të shfrytëzohen për qëllime partiake.

BDI-ja nga ora 17 ka filluar me konventën e saj promovuese para zgjedhjeve.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme