Behgjet Pacolli kandidat i mundshëm për Kryetar të Prishtinës

Sakte.net / E shtune 17 Shtator 2016 / 10:14

Partia Demokratike e Kosovës dhe Aleanca Kosova e Re synojnë t’i bashkojnë forcat për ta marrë drejtimin e Komunës së Prishtinës.

Dy burime të ndryshme kanë konfirmuar për “Kohën Ditore” se tashmë ekziston marrëveshja në parim që në zgjedhjet e ardhshme lokale PDK-ja dhe AKR-ja të dalin me një kandidat të përbashkët.

Burimet saktësojnë se ideja është që kandidati të jetë kreu i AKR-së, Behgjet Pacolli./Sakte.net

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme