Berisha:Kjo quhet shpartallinë

Ish-kryeministri Sali Berisha në një reagim, thotë se zjarri i rënë dje në burgun e Shënkollit në Lezhë është i qëllimshëm dhe sipas tij, zjarrvënës synojnë të djegin të gjallë njerëz në burgje dhe spitale.

Te dashur miq, Shqiperia ngjan me nje shpartalline te vertet, ku terroriste te euros futen diten per diell ne territorin, si rregull me te mbrojtur me te sigurt te vendit, dhe per llogari te Edvinit plaçkisin 21 milione euro, ku zjarrevenes dhe vrases djegin te gjalle njerez ne spitale dhe burgje sikur te ishin miza apo qellojne me snajper ne dhomat e ajrimit te burgjeve. Kjo veten e vetem sepse vendin e sundon jo ligji por krimi dhe vetem krimi i lidhur me njemije e nje fije me kreun e meduzes Edvin Kristaq Rama! sb

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme