BESA – Zaevit: Nuk përfillim ftesat publike, mund të na drejtohesh veç zyrtarisht!

Pas konferencës së pretendentit për kryeministër, kryetarit të LSDM’së Zoran Zaev, kanë filluar reagime të ndryshme. Por, në nivel zyrtar deri më tani nuk janë prononcuar kryetarët e partive politike shqiptare. Megjithatë, duket se Lëvizja BESA nuk do të tregojë mirëkuptim për qasjen e sotshme të Zaev.

Anëtari i kryesisë së Lëvizjes BESA, Kastriot Rexhepi në rrjetin e tij social ka shkruar: Pas pres konferencës të kryetarit të LSDM Zoran Zaev dhe pyetjeve të shumta nga miqtë se a do ti përgjigjemi ftesës ju informoj se thirjet përmes mediave janë për informim të opinionit si vullnet i mirë. Përndryshe thirje dhe ofertë për subjektet llogaritet me rrugë zyrtare dhe direkt te ato. Pas kësaj kemi në bazë të se të analizojnë dhe marin qëndrim.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme