Bie çmimi i iPhone 6

Apple ulë çdo vit çmimin e paisjeve të mëparshme për rreth 100 euro.

Sigurisht, çdo celular i ri i Apple ose Samsung kushton mjaft shumë, që për shumicën dërrmuese është një çmim i papërballueshëm – pavarësisht se të gjithë duam të kemi celularin më të mirë.

Por, siç mund ta keni vërejtur tashmë, Apple tradicionalisht ulë çmimin e pajisjeve të mëparshme për rreth 100 euro çdo vit.

Kështu për fat të mirë, Apple javën e ardhshme lanson një iPhone të ri, që do të thotë se çmimi i iPhone 6 dhe 6S do të bie për 100 euro.

 

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme