Bilall Kasami: Urime Krishtlindjen shqiptarëve të besimit katolik

Derisa liderë të tjerë shqiptarë në Maqedoni merren me matematika se si do ta ndajnë pushtetin, kryetari i Lëvizjes BESA, Bilall Kasami përmes rrjetit të tij social ka uruar të gjithë shqiptarët e komunitetit katolik me rastin e Krishtlindjes.

“Të nderuar shqiptarë të besimit katolikë, më lejoni që në këtë ditë të shënuar për komunitetin katolik, t’jua uroj festën e Krishtlindjes, duke u lutur që paqja, dashuria dhe mirëqenia të mbretërojë në familjet tuaja! Uroj që këto Krishtlindje të jenë një moment reflektimi për rëndësinë e dashurisë dhe respektit të ndërsjellë! Përzemërsisht!”, shkruan Bilall Kasami./Sakte.net

 

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme