Bllokohet puna në Stacionin e Autobusëve (Foto)

Sakte.net / e Premte 23 Shtator 2016/ 10:13

Përfaqësi i punëtorëve të Stacionit të Autobusëve në Prishtinë, Sheqeri Abazi ka treguar se puna në stacion do të bllokohet derisa nuk merret vendim për largimin e drejtorit dhe derisa të kthehen vulat të cilat janë marrë nga shefi ekzekutiv, Ylber Çitaku, tanimë i shkarkuar nga bordi i drejtorëve.

Punëtoret të mllefosur kanë bllokuar hyrjen e cila të dërgon për te zyret ku bëhet punë.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme