BMW rifreskon serinë e këtij modeli të saj (130 FOTO)

BMW ka rifreskuar Serinë 4 në katër modelet e saja Coupe, Cabrio, Grand Coupe dhe M4.

Pas shumë paralajmërimeve, kompania ka përditësuar serinë duke shtuar edhe ngjyrat e veçanta portokalli dhe të kaltër për modelet e vitit 2017.

Në total janë 31 modele dhe variante të fuqisë, që shkojnë nga 184 kuajfuqi deri në 326. Sa i përket modeleve dizel shkojnë nga 190 deri në 313 kuajfuqi.

Top modelet M4 Coupe dhe M4 Convertible vijnë me 425-444 kuajfuqi.

Kliko KËTU për të parë 130 fotografi të modeleve të reja të BMW-së

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme