Buja : Nuk ndihem fajtor

Shukri Buja tha sot në gjykatë se nuk ndihet fajtor rreth akuzës për keqpërdorim detyre.

Deputeti i PDK-së Shukri Buja u deklarua sot i pafajshëm në lidhje me akuzën për keqpërdorim detyre.

Bashkë me Bujën të akuzuar të këtij procesi janë edhe Nebih Zeqiri, Halit Gashi, Fahri Retkoceri, Hasim Vishesella, Edmond Rexhepi, Driton Avdiu, Burim Kodra, Bajram Rizani dhe Magbule Sadiku.

Seanca tjetër e këtij gjykimi u caktua më 31 maj.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme