Burrë e grua, bëhen për spital pas rrihen mes vete

Pas një mosmarrëveshje, një i dyshuar në Shtime ka sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij.

Viktima dhe i dyshuari pas trajtimit mjekësor janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit janë liruar në procedurë të rregullt.

Lini Një Koment

Shiko t'gjithë komentet

Veq Lexuesit e regjistruar mund të komentojnë