Bush nuk votoi

E mërkurë, 09 Nentor 2016  –  Sakte.net  /

Ish-Presidenti republikan, George Bush dhe e shoqja, Laura, nuk kanë votuar sot. Siç raporton “Reuters”, ata kanë zgjedhur të mos votojnë.

Në fakt kjo nuk ishte  një lëvizje surprizë pasi siç nuk kishte ndodhur kurrë më parë,  George W. Bush dhe e i ati ish-President, nuk e mbështetën biznesnemin  Trump në garë për Shtëpinë e Bardhë.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme