Çfarë thuhet në librin dedikuar Hashim Thaçit? (VIDEO)

320 faqe për Hashim Thaçin e Kosovën shkruajtën Roger Boyes dhe Suzy Jagger.

Në librin “Shtet i Ri, Burrështetas Modern” këta kanë përshkruar rrugëtimin jetësor të tani presidentit kosovar.

Për Thaçin, kanë folur edhe Joe Biden, Madeliene Albright e George Robertson.

 

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme