CIA godet rëndë tri figura të njohura në Kosovë (VIDEO)

Në RTV Dukagjini është transmetuar emisioni Zona Express, ku është shfaqur pjesa e dytë e dokumentarit ekskluziv “CIA për Kosovën”.

Në këtë dokumentar zbulohen për herë të parë dokumente sekrete të agjencisë inteligjente amerikane.

Kënd e quanin ata të pamoral, të pafe dhe paskrupuj?

Shikojeni videon e mëposhtme:

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme