Çmendet maqedonasi, e len e dashura, vendos “bombë” nën veturën e nënës së saj

39 vjeçari me iniciale I.A. nga fshati Novo Llagovo i Prilepit, assesi nuk k a mundur ta përballojë ndarjen me të dashurën. Në shenjë hakmarrje, ai ka vendosur një bombë të improvizuar nën veturën “Daevu Nubira”, ndryshe pronë e 53 vjeçares me iniciale Zh.T., nënë e vajzës me të cilin ai më herët ka pasur lidhje dashurie, shkruan Gazeta Lajm. Bomba e improvizuar ka eksploduar dhe e ka dëmtuar veturën, por për fat të mirë nuk ka qenë askush në të. Rasti ka ndodhur vitin e kaluar, kurse policia sot ka ngritur padi penale ndaj 39 vjeçarit.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme