Corvette ZR1 që lansohet vitin që vjen, është parë derisa po testohej në pistë (Video)

Në Nurburgring të Gjermanisë, është filmuar teksa testohej modeli më i ri nga prodhuesi Chevrolet.

 

Megjithëse me shtresën për kamuflazh, njohësit e veturave kanë parë dallimet që ky ZR1 i ka nga modelet paraardhëse të serisë Corvette.

Baza qëndron ashtu siç ka qenë, por disa linja dhe përfundimet kanë pësuar ndryshime të dukshme.

Filmimi i postuar më poshtë, e tregon në lëvizje makinën që thuhet se do t’i ketë 750 kuajfuqi, teksa testohej në mot me shi dhe borë.

Nuk janë dhënë detaje shtesë për këtë Corvette, që lansohet në Detroit Auto Show 2018.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme