De Niro e quan sërish “idiot” dhe “budalla” Trumpin: SHBA-të janë shndërruar në komedi tragjike të budallenjve

Aktori legjendar dhe fituesi i dyfishtë i Oscarit, Robert De Niro, ka thënë se në aspektin filmik, Shtetet e Bashkuara të Amerikës që dikur kanë qenë “dramë frymëzuese” janë shndërruar në “komedi tragjike të budallenjve”.
Këto komente ai i ka bërë para të diplomuarve në Universitetin Brown në Rhode Island, ku mori doktoraturë nderi në artet e bukura të këtij universiteti.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme