Debat i ashpër mes Ismet Beqirit e deputeteve Kadaj-Bujupi e Albulena Haxhiu

Debat i ashpër është duke u zhvilluar në mes Ismet Beqirit dhe deputeteve Donika Kadaj Bujupi e Albulena Haxhiu, në mbledhjen e Komisionit për Punë të Jashtme, që po diskutohet për ratifikimin e Marrëveshjes për Kufirin Shtetëror në mes të Republikës së Kosovës dhe Malit të Zi, shkruan “Zeri.info”.

Beqiri ka thënë se deputetet në fjale janë të gjithëdijshme dhe se mund të folin edhe për ngrohjen globale.

Ndërsa deputetja Haxhiu i ka thënë Beqirit që atë e njeh e terë Kosova. “O Ismet ty të njeh e terë Kosova” është shprehur Haxhiu duke thënë se Qeveria Mustafa duhet ta dije se është përgjegjës.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme