Debat i ashpër mes Kelmendit dhe Gashit për 32 milionë euro (Video)

Deputeti i Kuvendit të Kosovës, Gëzim Kelmendi dhe ish-ministri i MMPH, Dardan Gashi kanë pasur një debat të ashpër mes vete.

Kelmendi ka akuzuar Gashin se ka vjedhur 32 milionë euro gjatë mandatit të tij si ministër, ndërsa ky i fundit e ka sqaruar akuzën e Kelmendit dhe ka thënë se nga emisioni “Rubikon”, ku ishin mysafirë, do të shkojë në Prokurori ta paraqesë këtë rast për të cilin do të përgjigjet Kelemndi, transmeton Koha.net.

Më poshtë mund të shihni videon e parë ku paraqitet akuza e Kelmendit dhe në videon e dytë përgjigjen e Gashit.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme