Deklarata e Kurtit për luftë, nxit deputetët të votojnë demarkacionin

Autor: Avni Arifi

Asgjë të sinqertë nuk ka në ftesën e Kryeministrit Mustafa për dialog për demarkacion. Është vetëm një dinakëri e radhës që të fitoj në kohë dhe në ndërkohë të rritë presionin te deputetët e tij që ta votojnë verzionin aktual të demarkacionit.

Po ashtu kërcënimet e “liderit” të VV Kurti se votimi i demarkacionit do të thotë luftë me Malin e Zi është nxitje për deputetët që ta votojnë këtë verzion të demarkacionit. Po çfarë lufte njeri nëse përfaqësuesit e popullit e votojnë ….ky ende po beson që me 16 votat e tij e ka parandalu votimin!!!!

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme