Demarkacioni sjell në Kuvend Teuta Rugovën

Deputetja nga radhët e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Teuta Rugova ka arritur në Kuvendin e Kosovës.

Siç duket e veçanta e kësaj seance tejet të rëndësishme është edhe prezenca e deputetes Rugova e cila në shumë raste zgjedh që të mos jetë fare e pranishme në Kuvendin e Kosovës, transmeton Indeksonline.

Këtë herë Rugova është në Kuvend bashkë me deputetët e tjerë të LDK-së si dhe pritet vendimi i tyre lidhur me votimin e demarkacionit.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme