Denis Gollubovci vuan nga një sëmundje e rëndë, ka nevojë për ndihmë (Video)

E premte, 04 Nentor 2016 – Sakte.net   /

Denis Gollubovci, 23 vjeç, student i shkëlqyeshëm i arkitekturës, së fundi është diagnostikuar nga një sëmundje e rëndë në tru, dhe ka nevojë që të dërgohet urgjentisht për shërim jashtë vendit.

Për shërimin e Denisit nevojitet ndihma e të gjithë juve.

Gazetari Milaim Zeka u bën thirrje të gjithë atyre që kanë mundësi ta ndihmojnë Denisin.

Të gjithë personat vullnetmirë për t’i ndihmuar Denisit mund ta gjejnë numrin e xhirollogarisë dhe detajet e tjera në videon më poshtë./

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme