Deputetët e mundshëm të PAN-it: PDK – 21 deputetë; AAK – 10; NISMA – 8; LB – 0!?

Në baze të të dhënave të deritashme nga QNR (Qendra e Numërimit dhe Rezultateve), më poshtë janë disa prej deputetëve të mundshëm që mund të zgjidhen deputet nga koalicioni PDK-AAK-NISMA.

Indeksonline ka siguruar listën e cila ende nuk është përfundimtare, për shkak të dallimit të vogël në vota në mes të kandidatëve të PAN-it.

Vlen të theksohet se gjatë rinumërimit të votave dhe numërimit të votave me kusht nga diaspora, ka mundësi të ketë ndryshime të emrave.

Më herët është thënë se votat për deputet i ka fituar Avni Klinaku nga Lëvizja për Bashkim, por emri i tij nuk haset në këtë listë.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme