Deputeti më i pasur i Vetëvendosjes prezantohet si lypsar (VIDEO)

Deputeti i Kuvendit të Kosovës nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Faton Topalli, përveç politikës pretendon se ka dhe një talent tjetër. Atë të luajtjes me harmonikë.

Topalli në sheshin e Prizrenit gjatës pasdites së sotme ka argëtuar qytetarët me muzikë.
“Ka mundësi të ndryshme për të fituar para, e JO ME KORRUPSION!”, ka shkarkuar Topalli në përshkrimin e videos që e ka bërë publike në rrjetin social Facebook.

E në deklarimin e pasurisë, Topalli shihet që ka një pasuri të majme.

https://www.facebook.com/faton.topalli.1/videos/1252756934759751/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme